logotype
OUR FRIENDS
Iš automobilio pavogė 132 litrus alaus

Biržuose apšvarintas alaus daryklai priklausantis autobusiukas, o Alytaus rajone iš parduotuvės išnešta visa „bambalių“ ir rūkalų kolekcija.

Biržų rajono komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyriausiojo patrulio T.B. tarnybiniame pranešime rašoma, kad liepos 8 d. 4.30 val. D.M. (gimęs 1965 m.), gyvenantis Biržuose, Kilučių g., priėjęs prie namo kieme stovėjusio automobilio „Fiat Ducato“, priklausančio UAB „Ponoras“ pastebėjo, jog pavogti 132 vienetai 1 l talpos alaus „Kaimiškas“. Nuostolis tikslinamas, šeštadienį pranešė Panevėžio apskrities VPK.

Savo ruožtu Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai informavo, jog vakar gautas pilietės O.V. (gim. 1957 m.), gyvenančios Alytaus rajone, pareiškimas. Penktadienį apie 06.15 val. atvykusi į savo parduotuvę, esančią Krokialaukio seniūnijos Santaikos kaime, rado išdaužtą parduotuvės lango stiklo paketą ir parduotuvėje pasigedo apie 18 vienetų plastikinių litrinių butelių įvairių pavadinimų alaus ir apie 30 vienetų pakelių įvairių cigarečių. Padaryta žala tikslinama.

Šaltinis: 15min.lt

 

Add comment

Security code
Refresh