logotype
MŪSŲ DRAUGAI
Vyriškiausias alus su buliaus sėklidėmis

Alaus darykla iš Denverio (JAV) Wynkoop Brewing Company balandžio pirmąją pasidalino reklaminiu video, kuriame pristatė alaus su buliaus sėklidėmis gamybą ir degustaciją. Tuo metu klipas buvo tik pokštas. Tačiau šis pokštas atkreipė originalių alaus rūšių mėgėjų dėmesį, ir autoriams ėmė plaukti realūs tokio alaus užsakymai.

Toks buvo balandžio pirmosios video:

Pirmą kartą ribota partija stouto stiliaus jaučio sėklidžių alaus Rocky Mountain Oyster Stout pasirodė praėjusių metų spalio mėnesį alaus festivalyje Denveryje. Uolinių kalnų austrėmis – Rocky Mountain Oysters – vadinamos keptos jaučių sėklidės yra neabejotinai populiariausias Kolorado valstijos vietinis patiekalas. Alus turi 7% ABV ir 3 BPB (balls per barrel – kiaušius į statinę).

Kaip teigia alaus autoriai, sunkiausia buvo gauti Federalinio alkoholio ir tabako mokesčių ir prekybos biuro leidimą, kas gali ir ko negali būti rašoma alaus etiketėje. „Pradžioje jie norėjo iš mūsų tam tikros informacijos apie bulių sėklides kaip maisto priedą“,- sako daryklos atstovas Marty Jones. „Aš nesu tikras, kad jie žinojo, jog jaučių sėklidės iš tiesų yra maistas ir regioninis delikatesas vakaruose.“ Iš tiesų, biuras kabinėjosi visai ne dėl pačių sėklidžių. Priežastis buvo paprasta: Rocky Mountain buvo užrašyta mažesnėmis raidėmis, o Oyster Stout – didesnėmis. „Jie nenorėjo, kad pirkėjai pagalvotų, jog tai austrių stoutas (yra tokia stouto rūšis,- pingvi pastaba), išvirtas Uoliniuose kalnuose, todėl jie paprašė visas raides daryti vienodo dydžio“- teigia Džonsas.

Alus išvirtas iš Kolorade auginamo bazinio salyklo, skrudintų miežių, septynių specialių salyklų (tame tarpe Special B ir rūkyto) ir naudojant Styrian Goldings apynius. Į alų dedama šiek tiek jūros druskos.

Vietiniai šio alaus jau gali paragauti pilstomo daryklos bare, o ribotas kiekis alaus skardinėse planuoja pasirodyti sausio pabaigoje.

Šaltinis: pingvi.com

 

Komentarai 

 
0 #6 jonsiarrep 2021-09-10 19:55
можно ли мат капитал или документы для репатриации в израиль

https://shalomoskva.com/predlozhenie-dlya-poluchayushchih-pensiyu-iz-rossii/
Citata
 
 
0 #5 RodneyWhope 2021-09-01 08:31
reduslim recensioni negative
RodneyWhope
Citata
 
 
0 #4 RodneyWhope 2021-08-29 08:59
reduslim in allattamento
RodneyWhope
Citata
 
 
0 #3 RodneyWhope 2021-08-27 16:50
reduslim blog
RodneyWhope
Citata
 
 
0 #2 Dorothea 2020-10-05 01:15
If some one wants expert view regarding running a blog then i
suggest him/her to pay a visit this blog, Keep up the nice work.
Citata
 
 
0 #1 Nicholas 2015-07-25 22:37
And 30 day there is no doubt that you can't exercise with intensity.

The value that you need to eat food to replenish your body output 10 times the required daily intake.
Citata
 

Komentuoti

Security code
Atnaujinti