logotype
MŪSŲ DRAUGAI
Alaus mėgėjams pasiūlė gidą

Panevėžietis Albertas Škutas malonumą po Lietuvą pakeliauti motociklu suderino su darbu: sudarė pirmąjį Lietuvoje alaus barų žemėlapį ir įkūrė interneto svetainę, kuri ateityje galbūt taps jo verslu. Ant baikerių mėgstamo motociklo sėdęs buvęs bankininkas, vairavimo instruktorius ne tik atrado kelionių motociklu džiaugsmą. Į šeštą dešimtį įkopusiam vyrui naujas pomėgis padiktavo ir verslo idėją.

Sukorė tūkstančius kilometrų

Šią vasarą keliaudamas po Lietuvą motociklu Albertas Škutas sudarė alaus barų žemėlapį ir įkūrė interneto svetainę noriualaus.com. Daugiau kaip 4 000 kilometrų kelionėje įveikęs panevėžietis turi planų svetainę paversti puikiu gidu alaus mėgėjams, kuris juos vedžiotų po įdomiausius, jaukiausius barus mūsų šalyje, o laikui bėgant – ir užsienyje. A. Škutas jau įregistravo individualią veiklą ir tikisi uždirbti iš reklamos. Pasak jo, jau dabar svetainėje apsilankę verslininkai klausinėja, kiek gi kainuotų joje pasireklamuoti.


Vyras viliasi tuo neužsitrauksiąs blaivybės šalininkų rūstybės – juk neturi tikslo propaguoti alkoholio vartojimo. Atvirkščiai: siekia kelti alaus gėrimo kultūrą.

„Ieškojau tik tokių vietų, kur galima kultūringai originalioje aplinkoje išgerti bokalą, paragauti skanių užkandžių prie alaus“, – sako Albertas, labai rimtai vertinantis savo misiją. Jo įkurtos svetainės lankytojai vienu pelės spragtelėjimu gali pasirinkti dominantį šalies regioną ir pasižvalgyti po ten esančius įdomesnius alaus barus. Pristatydamas įstaigą, A. Škutas pateikia jos nuotrauką, siūlomą alaus ir užkandžių asortimentą, kainas.

Entuziastas prisipažįsta aplankęs ir tas vietas, kur alus tekainuoja pusantro lito, o jo atsigerti renkasi vadinamoji „bambalių“ publika. O į alaus mėgėjų dėmesio vertų barų sąrašą įtraukė vieną sostinės užeigą provokuojamu pavadinimu „Bambalynė“, mat Senamiestyje įsikūrusi įstaiga, A. Škuto vertinimu, yra aukšto lygio.

Panevėžietis neslepia ir pats esąs didelis alaus mėgėjas. „Baltijos jūros dar neišgėriau, tačiau Kuršių marias – taip!“ – juokauja alaus barų žemėlapio sudarytojas, savo požiūrį į alaus ir apskritai alkoholio vartojimą puikiai atspindėjęs interneto svetainėje paskelbta sentencija: „Garbė arkliui, kuris gerdamas saiką jaučia.“

Iš naujo atrado Lietuvą

A. Škutas savo pirmąjį motociklą nusipirko užpernai. Kadangi „britva“ – sportinis motociklas, „Panevėžio balso“ pašnekovo žodžiais, netiko jo amžiui ir kompleksijai, rinkosi klasikinį dviratį. Išmokęs važiuoti, jį pardavė ir įsigijo kitą – galingesnį, solidesnį.

Tiesa, bičiulių klausinėjamas, kiek „traukia“ jo „čioperis“, vyras tik trūkteli pečiais. „Net nebandžiau – man tai nesvarbu. Greitai važiuodamas matai tik kelią, o aš norėjau matyti ir dar kai ką aplinkui“, – sako Albertas.

Keliaudamas panevėžietis suprato: jeigu nori grožėtis vaizdais, turi judėti ne dideniu nei 60 km per valandą greičiu. Vis dėlto greičio pedalą tekdavo ir labiau paspausti, antraip nebūtų spėjęs apkeliauti visų numatytų vietų.

Bet motociklą A. Škutas pirko ne dėl šios kelionės. Idėja sudaryti alaus barų žemėlapį jam kilo vėliau, kai pradėjo galvoti, ką galėtų nuveikti keliaudamas po Lietuvą naująja transporto priemone.

Iš pradžių vyras ketino aplankyti dvarus, bažnyčias ir šiaip gražias gamtos vietas ir jas nufotografuoti. Tačiau susigriebė, kad profesionaliems fotografams vis tiek neprilygs, ir šios minties atsisakė.

Paskui svarstė galimybę apvažiuoti Baltijos šalis ar nukakti net iki Alpių, bet, kritiškai įvertinęs fizinį pasiruošimą ir racionaliai – tokių kelionių biudžetą, apsistojo ties Lietuva. Nepasigailėjo: pasak A. Škuto, ir savame krašte yra daugybė nuostabių, dar nematytų vietų, ir tokių, kurias kiekvieną kartą gali atrasti iš naujo.

Dėl alaus nesiginčija

„O kodėl man nepasižvalgius po alaus barus?“– galiausiai toptelėjo kelionių planus kurpusiam vyrui. Pasidomėjęs internete, panevėžietis rado daug svetainių apie alų, tačiau nebuvo tokios, kurioje būtų pateikiama išsami informacija apie šalies alaus barus. Taip A. Škutui ir gimė idėja sudaryti tokių barų žemėlapį.

Pasiėmęs palapinę, būtiniausių keliaujant daiktų ir fotoaparatą, vyras į kelionę leidosi vienas.

„Tai nebuvo Magelano kelionė! – juokiasi Albertas. – Manosios trukdavo nuo vienos iki kelių dienų. Būdavo, išvažiuodavau iš namų, per dieną apsukdavau ratą ir grįždavau. Pasitaikydavo, kad išvažiuodavau šešioms dienoms ir kiekvieną naktį kitur nakvodavau, įrengdavau bazinę stovyklą ir iš jos lankydavau alaus barus.“

A. Škutas savęs nelaiko alaus guru, todėl lankydamas alaus barus, nevertino nei gėrimų skonio, nei užeigų interjero. „Man skanus visoks alus, – prisipažįsta panevėžietis. – Vieną dieną noriu vadinamojo gyvo alaus, kitą – gamyklinio, vieną – šviesesnio, kitą – tamsesnio.“

„Manau, kad ginčai, koks alus skaniausias, neturi prasmės. Juk sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama“, – priduria Albertas, kuris, keliaudamas motociklu, alaus ragauti negalėjo. Sutiktiems aludariams, save alaus žinovais laikantiems pašnekovams jis įdomumo dėlei uždavė klausimą, koks gi, jų nuomone, alus laikomas geru. Vyras išgirdo labai skirtingų atsakymų: vieni tikino, kad geriausias tas alus, kuris verdamas su meile, kiti – kad tas, kurio nuperkama daugiausia.

„Ir su kuo gi ginčysiesi?“ – šypsodamasis retoriškai klausė A. Škutas.

Panevėžietis džiaugtųsi, jei jo sudarytas alaus barų gidas prisidėtų prie aludžių reabilitavimo Lietuvoje. Dabar daugeliui alaus baras asocijuojasi su mėlynanosių apšnerkšta užeiga. Pas mus nėra mažesnių ir didesnių savitą dvasią turinčių alaus barų kultūros, kaip Airijoje, Anglijoje, Belgijoje, kitose Vakarų šalyse.

A. Škutas su nostalgija pamena anuometį Panevėžio alaus restoraną „Čičinskas“, Kaune – legendinį „Rambyną“. Dabar alaus gerbėjas, jei tik gali, renkasi mažesnius alaus barus su autentiškais interjerais, draugiška publika. Kita vertus, jis nėra nusiteikęs, tarkime, prieš alumi prekiaujančias picerijas. Vilniuje, kituose didesniuose miestuose, o kai kuriose šalies vietose ir mažesniuose miesteliuose panevėžiečiui pavyko aptikti puikių originalaus interjero alaus barų, pasižyminčių alaus rūšių, užkandžių įvairove.

Vienais didesnių atradimų provincijoje Albertas vadina alaus restoraną „Vienaragio malūnas“ Kretingoje, jūreiviška dvasia įrengtą alaus barą „Pas Hofmaną“, jaukų „Gintaro barą“, kuriame alus verdamas vietoje – Molėtuose, alaus restoraną „Edeną“ Plateliuose.

Beje, pastarajame pavalgyti sumanęs A. Škutas pamėgino pareikalauti patiekalų be svogūnų, nes labai jų nemėgsta. „Žemaitijoje tik vaniliniai ledai be svogūnų!“ – prajuokino reiklųjį klientą barmenė.

A. Škuto, kaip alaus mėgėjo, akimis, nuobodžiausias vaizdas Suvalkijoje: čia jis nerado įdomesnių alaus barų. Dėmesio vertų užeigų keliautojas ieškojo ir internete, klausinėjo vietinių žmonių. Nekėlė sau tikslo atlikti savotišką šalies alaus barų inventorizaciją. Dėl laiko stokos jam nepavyko apsilankyti Trakuose ir Lentvaryje. Tačiau A. Škutas tikina, jog tas baltas dėmes, kurių jo alaus barų žemėlapyje dar nemažai, laikui bėgant užpildys.

Sekmadienis – nepalanki diena

A. Škutas į lankytinų alaus barų sąrašą įtraukė ir vieną kitą kavinę, kurioje galimai išgerti didžiųjų šalies alaus daryklų alaus. Tik todėl, kad mėgėjai būdami tose vietose žinotų, kur kultūringoje aplinkoje galima išlenkti bokalą. Jei būtų radęs originalesnių alaus barų, niekuo neišsiskiriančiose kavinėse nebūtų lankęsis.

Keliaudamas po Lietuvą vyras patyrė, kad provincijoje, jei ir galima padorioje vietoje išgerti alaus, tai tik ne sekmadieniais. Tą dieną mažų miestelių kavinės ir barai tiesiog nedirba arba yra užsakyti kokioms nors progoms. Naujojoje Akmenėje keliautojas išvis pasijuto tarsi kino filme.

„Važiuoju akmenimis grįsta miestelio gatve, iš abiejų pusių vienodai nudažyti, renovuoti dviaukščiai namai, aplinkui – nė gyvos dvasios! Privažiuoju kultūros namus, kurių pastate, anot vietinių, įsikūręs alaus baras. Žiūriu – durys užrakintos, nurodytas telefonas, kuriuo skambinti dėl užsakymų!“ – pasakoja Albertas.

Aišku, pigaus alaus mėgėjų aludės būdavo atviros visomis savaitės dienomis, tik jos panevėžiečio nedomino. Panevėžio apskrityje A. Škutui buvo netikėta, jog Biržuose, be garsiosios Alaus kelio programos, jis nerado alaus mėgėjui įdomesnių vietų. Utenoje jam irgi nepavyko pamatyti išskirtinesnio baro, kur galima paragauti kad ir vietoje gaminamo alaus.

O štai Aukštaitija Albertui pasirodė galinti pasiūlyti bene daugiausia puikių vietų alaus mėgėjams. „Vien Pakruojyje ir apylinkėse nespėjau aplankyti visų barų“, – prisipažįsta jis.

A. Škutas, paklaustas, kokie alaus barų pavadinimai jam pasirodė įdomiausi, išvardijo net keletą: „Špunka“, „Leika“, „Balta varna“, „BO“ (angliškų žodžių „blue orange“ – „mėlynas apelsinas“ trumpinys), „91“ (pagal pastato numerį). Bet pats originaliausias, vyro nuomone, vis dėlto yra jau minėtoji „Bambalynė“, – juolab kad ir šio sostinės baro aplinka, ir meniu yra tikrai ne „bambalynės“ lygio.

Dauguma keliautojo aplankytų barų darbuotojų ir šeimininkų jį priėmė labai geranoriškai. Išgirdę, kokiu tikslu panevėžietis lanko barus, pavaišindavo keliautoją įvairiais užkandžiais, o kai kurie dar ir lauktuvių įdėdavo. Vis dėlto labiausiai A. Škutas džiaugiasi, kad kelionėje sutiko daug gerų žmonių, su kuriais buvo malonu pabendrauti.


Šaltinis: balsas.lt

Entuziastas prisipažįsta aplankęs ir tas vietas, kur alus tekainuoja pusantro lito, o jo atsigerti renkasi vadinamoji „bambalių“ publika. O į alaus mėgėjų dėmesio vertų barų sąrašą įtraukė vieną sostinės užeigą provokuojamu pavadinimu „Bambalynė“, mat Senamiestyje įsikūrusi įstaiga, A. Škuto vertinimu, yra aukšto lygio.

Panevėžietis neslepia ir pats esąs didelis alaus mėgėjas. „Baltijos jūros dar neišgėriau, tačiau Kuršių marias – taip!“ – juokauja alaus barų žemėlapio sudarytojas, savo požiūrį į alaus ir apskritai alkoholio vartojimą puikiai atspindėjęs interneto svetainėje paskelbta sentencija: „Garbė arkliui, kuris gerdamas saiką jaučia.“

Iš naujo atrado Lietuvą

A. Škutas savo pirmąjį motociklą nusipirko užpernai. Kadangi „britva“ – sportinis motociklas, „Panevėžio balso“ pašnekovo žodžiais, netiko jo amžiui ir kompleksijai, rinkosi klasikinį dviratį. Išmokęs važiuoti, jį pardavė ir įsigijo kitą – galingesnį, solidesnį.

Tiesa, bičiulių klausinėjamas, kiek „traukia“ jo „čioperis“, vyras tik trūkteli pečiais. „Net nebandžiau – man tai nesvarbu. Greitai važiuodamas matai tik kelią, o aš norėjau matyti ir dar kai ką aplinkui“, – sako Albertas.

Keliaudamas panevėžietis suprato: jeigu nori grožėtis vaizdais, turi judėti ne dideniu nei 60 km per valandą greičiu. Vis dėlto greičio pedalą tekdavo ir labiau paspausti, antraip nebūtų spėjęs apkeliauti visų numatytų vietų.

Parašyk komentarą


Įvairenybės

(nuotr. truthseekerdaily.com) (nuotr. Balsas.lt)
Nuotraukos, grąžinančios tikėjimą žmonėmis 2013.11.10 21:00Niekas neneigia, kad pasaulis yra žiaurus, o jame gyvena žmonės, kuriems nėra nieko švento. Tai matome per žinias kiekvieną dieną. Tačiau nors ir mažai afišuojama, šalia blogio tebeklesti ir gėris bei nuoširdumas. Žmonės elgiasi taip, kad sugrąžintų tikėjimą žmonėmis, rašo trythseekerdaily.com. Pavyzdžiui, kai... 1. ...
Emocijos (blogspot.com) (nuotr. Balsas.lt)
Emocingiems asmeniniame gyvenime sunkiau, bet jie patinka darbdaviams 2013.11.10 16:34Agnė Kairiūnaitė, LRT „Klasikos“ laida „Manasis aš“, LRT.lt Aukštas emocingumas šiek tiek blogiau nei žemas, sako psichologė psichoterapeutė Rūta Butkutė. Anot jos, aukšto emocingumo žmonių blogiausius bruožus greitai pamato kiti, jie dažniau perdega, patiria daug streso ir trumpiau gyvena. Kita vertus, šie žmonės ...
Toronto meras Robas Fordas (nuotr. SCANPIX)
Toronto meras pasamdė programuotoją, kad nuslėptų narkotikų vartojimą (1) 2013.11.10 07:24Rodos, kodėl mums turi rūpėti Kanados miesto Toronto meras Robas Fordas? Na ir kas, kad jis rūkė kreką, o po to visą mėnesį neigė šį faktą – juk Torontas taip toli nuo Lietuvos. Vis tik atvejis įdomus tuo, kad meras sugalvojo pasamdyti programuotoją. Šis turėjo pašalinti iš vieno interneto puslapių vaizdo klipą, kuriame ...
Alus (nuotr. SCANPIX)
Alaus mėgėjams pasiūlė gidą 2013.11.10 07:11Inga SMALSKIENĖ Panevėžietis Albertas Škutas malonumą po Lietuvą pakeliauti motociklu suderino su darbu: sudarė pirmąjį Lietuvoje alaus barų žemėlapį ir įkūrė interneto svetainę, kuri ateityje galbūt taps jo verslu. Ant baikerių mėgstamo motociklo sėdęs buvęs bankininkas, vairavimo instruktorius ne tik atrado kelionių ...
Kanoja (“Scanpix“ nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)
Dramatiška įstrigusio kanojininko gelbėjimo operacija (2) 2013.11.09 23:21Didžiojoje Britanijoje užfiksuota, kaip vienas iš kanojininkų užstringa tarp dviejų uolų, tačiau draugams pavyksta jį išgelbėti. Kaip rašo mirror.co.uk, incidentas įvyko Lyn River, Devon. Ant vieno iš draugo šalmo buvo sumontuota kamera, todėl visa gelbėjimo operacija buvo nufilmuota. Įrašė matoma, kaip vidury krioklio ...
JAV vyras nuteistas už seksą su basieno plaustu (nuotr. powerbuzz.org) “Klaipėda“
JAV vyras nuteistas už seksą su baseino plaustu Jam paskirta 11 mėnesių kalėjimo bausmė(3) 2013.11.09 22:54Vyras iš Hamiltono (JAV) nuteistas 11 mėnesių kalėjimo bausmei už tai kad turėjo lytinių santykių su baseino plaustu, rašo wmctv.com. 34 metų Edwinas Charlesas Tobergta gegužės 15 d. buvo areštuotas, kai savo namo kieme buvo pastebėtas nuogas besimylintis su guminiu baseino plaustu. Incidentą matė keli vaikai, kadangi ...
Mergina, valganti vien greitąjį maistą (nuotr. YouTube)
Mergina, valganti vien greitąjį maistą Ji neapkenčia daržovių, tačiau sveria vos 62 kilogramus(5) 2013.11.09 22:06Faye Campbell iš Didžiosios Britanijos jau 16 metų gyvena vien valgydama greitąjį maistą. Vis dėlto, nors daugelis moterų nuo tokio maisto susidurtų su svorio problemomis, mergina išlieka geros figūros ir sveria šiek tiek daugiau nei 62 kilogramus, rašo odditycentral.com. F. Campbell nevartoja jokių vaisių ir daržovių. ...
Kalėjimas (nuotr. Toptenz.net) (nuotr. Balsas.lt)
10 keisčiausių kalėjimų (II) 2013.11.09 22:01Kalėjimai būna labai įvairūs. Įvykdę apiplėšimą viename mieste galbūt pateksite į vietą, kokią įsivaizduojate – sportuosite kieme ir stengsitės visuomet vengti dušų. O įvykdę nusikaltimą kitur galite būti nuteistas 10 metų kankintis blaivų protą aptemdančioje vietoje. Toptenz.net pristato 10 keisčiausių kalėjimų. 5. ...
Fotosesijos akimirka (motocorsa.com nuotr.) (nuotr. Organizatorių)
Gera reklama ar pasišaipymas: gundančią merginos ir motociklo fotosesiją bandė atkartoti vyrai (6) 2013.11.09 18:26Motociklų platinimo įmonės „Motocorsa“ personalas prisidėjo prie linksmos fotosesijos, kurioje parodė, kaip žurnalams skirtas aukštos kokybės nuotraukas galima paversti juokingomis. Reklamuojant naująjį gaminį „Ducati 1199 Panigale bike“ greta originalios reklamos kampanijos buvo paviešinta ir antrinė. Antrojoje ...
Žmogus ir šuo (nuotr. www.causes.com) (nuotr. Balsas.lt)
25 nuotraukos, atskleidžiančios žmogaus ir šuns draugystę (2) 2013.11.09 17:54Ryšys tarp šuns ir žmogaus tikrai yra unikalus. Moksliškai įrodyta, kad šunys su žmonėmis elgiasi taip, kaip joks kitas gyvūnų karalystės atstovas. Taip pat nustatyta, kad šunys labai dažnai užima didelę šeimininkų gyvenimo dalį. Kadangi ne visada žodžiai gali parodyti šį nuostabų ryšį, list25.com siūlo pasigrožėti ...
Rusijos policijos choras atlieka „Daft Punk“ dainą „Get Lucky“ (nuotr. YouTube)
„Daft Punk“ kitaip: Rusijos policijos choras perdainavo hitą „Get Lucky“ (1) 2013.11.09 15:39Kai jau atrodė, kad vasaros hito – „Duft Punk“ dainos „Get Lucky“ – populiarumas baigia išblėsti, Rusijos policija suteikė jam naują formą ir, bent jau savo šalyje, vėl iškėlė „ant bangos“. Vaizdo klipas, kuriame Rusijos Vidaus reikalų ministerijos choras perdainuoja minėtą dainą, svetainėje „Youtube“ buvo paskelbtas ...
Policija (nuotr. Gamintojo)
Meksikoje rasta prieš devynerius metus dingusi amerikietė (3) 2013.11.08 23:46Prieš devynerius metus dingusi mergina Connie McCallister pagaliau rasta sveika ir gyva. Kaip praneša duluthnewstribune.com, pasak moters tetos, dingusi giminaitė visus tuos metus buvo laikoma Meksikoje prieš savo valią. Dabar 25 metų esanti mergina dingo kartu su savo tuomečiu vaikinu (kuriam tada buvo 22 metai) prieš 9 ...
Kalėjimas (toptenz.net) (nuotr. Balsas.lt)
10 keisčiausių kalėjimų (I) 2013.11.08 22:14Kalėjimai būna labai įvairūs. Įvykdę apiplėšimą viename mieste galbūt pateksite į vietą, kokią įsivaizduojate – sportuosite kieme ir stengsitės visuomet vengti dušų. O įvykdę nusikaltimą kitur galite būti nuteistas 10 metų kankintis blaivų protą aptemdančioje vietoje. Toptenz.net pristato 10 keisčiausių kalėjimų. 10. ...
Ar tai prasčiausias boulingo metimas? (nuotr. YouTube)
Ar tai prasčiausias boulingo metimas? 2013.11.08 19:37Vienas vyras pademonstravo būdą, kaip galima būtų išvarytam iš kėglinės. Vaizdo įraše užfiksuota, kaip boulingo žaidėjas antruoju bandymu bando numušti likusius kėglius. Tačiau bandymas, švelniai tariant, nenusisekė, rašo metro.co.uk. Kamuolys net nenuskriejo link kėglių, bet išmušė skylę lubose, o vėliau nusileidęs ...
Vestuvės su 126 pamergėmis (nuotr. SCANPIX)
Rekordinės vestuvės: nuotakos palydoje – 126 pamergės 2013.11.08 13:38Lapkričio 8 d. Šri Lankoje įvykusios vestuvės buvo tokios įspūdingos, kad netgi pateko į Pasaulio Gineso rekordų knygą. Jaunavedžių Nisansalos ir Nalino palydą sudarė net 126 pamergės, 25 pabroliai, 20 berniukų ir 23 gėlių mergaitės. Vestuvių puota buvo surengta Negombo mieste, apie 30 km nuo sostinės Kolombo. Ankstesnis ...
Barzdotis (nuotr. Organizatorių)
„Kanų Liūtai“ Lietuvoje nudžiugins barzdočius ir jų moteris 2013.11.08 09:30„Geriausios 2013 metų Kanų Liūtų reklamos“ nusprendė prisidėti prie socialinės akcijos „Barzdotas lapkritis“ ir palaikyti organizacijas bei iniciatyvas, siekiančias padėti spręsti vyriškas problemas, bei pakviesti visus Lietuvos vyrus solidarizuotis – auginti barzdas! „Kad vyrų motyvacija nesiskusti būtų stipresnė, ...
Šuo (nuotr. SCANPIX)
Didžioji Britanija šokiruota: 14-metis turėjo lytinių santykių su šunimi Kur link ritasi pasaulis?(6) 2013.11.07 22:33Neįvardijamas berniukas buvo pastebėtas besimylintis su savo šuniu. Moksleivį pastebėjo penkios moterys ir dvejų metukų mergaitė. Nors jis iškart paspruko iš įvykio vietos, kitą dieną 14-metis buvo sugautas, o dabar jau vyksta jo teismo procesas, rašo mirror.co.uk. Teisme liudijusios moterys teigė mačiusios klūpantį ...
Kalbančios beždžionės? (nuotr. Listverse.com)
Saudo Arabijoje medžiotojas moterį sumaišė su beždžione ir nušovė 2013.11.07 21:04Jaunas vyras Saudo Arabijoje nušovė senyvą avių ganytoją, mat palaikė ją beždžione, praneša emirates247.com. 19 metų vyras medžiodamas mažame Saudo Arabijos kaimelyje pastebėjo medžių šakas laužančią moterį. Jaunuolis pamanė, kad tai beždžionė, ir į ją šovė. Kulka senolę mirtinai sužeidė. „Kulka pataikė moteriai tiesiai į ...
Loterija (nuotr. SCANPIX)
Vyras, šeštadienį laimėjęs daugiau nei 33 mln. litų, sekmadienį praleido darbe (2) 2013.11.07 19:56Ne kiekvieną dieną žmogus gali pasigirti laimėjęs loterijoje. Štai Ronas Elliottas laimėjo 8 mln. svarų sterlingų (apie 33,1 mln. litų), tačiau jau kitą rytą (sekmadienį) 6 valandą kėlėsi, kad eitų į darbą, skelbia telegraph.co.uk. Daugelis žmonių turbūt švęstų laimėjimą ir net nesidrovėtų neiti į darbą. Jis juk laimėjo ...
Pora savo vestuvėms pasirinko tortą su jų nukirstomis galvomis (nuotr. Twitter / @SideserfCakes) “Klaipėda“
Pora savo vestuvėms pasirinko tortą su nukirstomis jų galvomis 2013.11.07 19:22Ne kiekviena pora savo vestuvių proga svečiams pateikia tortą su nukirstomis galvomis. Tačiau vieni sužadėtiniai nusprendė, kad tai idealus būdas atšvęsti vestuves, skelbia metro.co.uk. Vestuvių tortų specialistė Natalie Sideserf praleido 40 valandų, kol buvo pagamintas neįprastas tortas, nustebinęs jos ir Davido šventėje ...
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!
 

Komentarai 

 
0 #2 boatarVep 2020-07-23 11:47
Nude beach pussy slip accidental oops - Fat girls with small tits
Citata
 
 
0 #1 hairbuVep 2020-07-21 14:46
nancy pelosi tits- Www redtube com big boobs
Citata
 

Komentuoti

Security code
Atnaujinti