logotype
MŪSŲ DRAUGAI
Biala Podlaska 2010-04-24

Galbūt todėl, kad šiuo metu nevyksta didelės kolekcininkų biržos, o galbūt iš nuobodulio, balandžio 23 dieną klubiečiai Sigla, Remigijus bei būsimi mūsų klubo nariai Modestas ir Dainius nutarė aplankyti Lenkijos mieste Biala Podlaska vykstančią kasmetinę alaus atributikos kolekcininkų biržą.

Nežinodami, kokios srities kolekcininkai ten renkasi, prisikrovėme įvairios atributikos bei nemažai lietuviško alaus. Buvome rezervavę nakvynę viešbutyje, tad išvažiavome dieną prieš biržą.

Kelionė nebuvo ilga, tad, įsikūrę viešbutyje, patraukėme apžiūrėti miesto.

Miestas gana jaukus, tik žymių bei lankytinų vietų šiame mieste nėra daug. Bene žymiausia vieta - Radzivilų rūmų ansamblis su šalia esančiu parku, kuriame net buvo auginami stumbrai bei kiti gyvūnai. Ne mažiau žymus ir miesto amfiteatras, kuriame vyksta pagrindiniai miesto renginiai. Miesto širdis - jauki ir graži aikštė, aplink kurią išsidėstę pastatai. Suradę kavinę viename šalia aikštės esančių pastatų, nutarėme pavakarieniauti. Smagiai ir skaniai pavakarieniavę, sotūs ir laimingi grįžome į viešbutį.

Ankstų šeštadienio rytą atvykome į vietą, kurioje vyko birža. Ji vyko atvirame ore. Kaip ir numanėme, dalyvių nebuvo daug. Tačiau populiarumu ir dėmesio stoka negalėjome skųstis, netgi davėme interviu vietinei spaudai.

Linksmų akimirkų tikrai netrūko. Susipažinome su vietiniais kolekcininkais, keitėmės kolekcinėm vertybėm, lenkai mielai pirko lietuvišką alų, dalyvavome žaidimuose ir laimėjome prizų.

Po biržos dar aplankėme tą dieną mieste vykusį bike show, į kurį suvažiavo tikrai nemažai baikerių. Žinodami Siglos silpnybę riaumojantiems motociklams, didelėmis visų mūsų pastangomis ištempėme ją namo, nes ji greičiausiai būtų likus ir dar vienai nakčiai...

Taigi, birža nebuvo turtinga kolekciniais egzemplioriais, tačiau geros nuotaikos ir linksmų įspūdžių netrūko.

bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010bialapodlaska2010
 

Komentuoti

Security code
Atnaujinti