logotype
MŪSŲ DRAUGAI
"Švyturys-Utenos alus" dalį įrenginių perkelia į Uteną

Didžiausia Lietuvoje alaus gamybos bendrovė "Švyturys-Utenos alus" dalį įrenginių iš Klaipėdos perkelia į Uteną ir teigia, kad dėl to gamybos apimtis nenukentės, o gamyba uostamiestyje bus toliau tęsiama.

"Verslo žinios" rašo, kad uostamiesčio alaus darykloje trečiadienį buvo išmontuotos keturios talpyklos, kurios bus panaudotos gamybos procese Utenoje.

"Švyturio" gamybos procesui šis perkėlimas neturi jokios įtakos ir nesumažins verdamo alaus kiekių, kurie šiemet, palyginti su pernai, net didėja. Nė vienas gamybos padalinys "Švyturio" darykloje nėra uždaromas", - tvirtino "Švyturio-Utenos alaus" korporatyvinių reikalų direktorius Dainius Smailys.

Anot jo, į Uteną perkeliamos 4 talpyklos iš 20, taip suvienodinant gamybos pajėgumą abiejose daryklose.

Aiškinama, kad "Švyturys" turi dvigubos fermentacijos galimybę, o Klaipėdoje labiau naudojant senas tradicijas turintį būdą, nevisiškai buvo išnaudojamos moderniai aludarystei priskiriamos talpyklos, todėl jos ir perkeliamos.

D.Smailio teigimu, prieš porą metų iš Utenos į Klaipėdą buvo perkelta pilstymo linija - tai esą įprasta gamybos įmonėse stengtis racionaliau naudoti gamybos technologinius įrenginius.

Jis nurodė, kad dėl šių procesų nebus atleistas nė vienas darbuotojas, šiuo metu jų Klaipėdoje dirba 90, iš jų 47 gamyboje, ir per pastaruosius dvejus metus atleidimų nebūta.

Šaltinis: Kaunodiena.lt

 

Komentuoti

Security code
Atnaujinti