logotype
MŪSŲ DRAUGAI
IV tarptautinė alaus atributikos kolekcininkų birža, Minskas 2011-04-09

Aplankyti Minske vykstančią kasmetinę, šiemet jau IV alaus atributikos kolekcininkų biržą, tapo  garbės reikalu, nes vienas iš mūsų klubo narių yra baltarusis. Todėl daug negalvoję, darėmės vizas ir ruošėmės kelionei. Truputį baugino pasienyje besidriekiančios eilės, kuriomis domėjomės jau visą savaitę. Penktadienį, balandžio 8 d., susikrovėme visą turtą ir patraukėme link Baltarusijos, turėdami viltį ją pasiekti dar tą pačią dieną. Pasienyje draugiškai į eilę mus priėmė klubo „Prie bokalo“ ekipažas, todėl kelias sutrumpėjo gera valanda ar net daugiau. Sieną kirtome be didelių nuotykių, nors smagioji dalis baltarusių muitinėje - tai vaikščiojimas nuo vieno kioskelio prie kito ir dokumentų forminimas bei veidų rodymas. Minską pasiekėme vakare, tad nuskubėjome link savo viešbučio.

001001001001001

Viešbutis, nors ir įsikūręs labai nesuprantamoj vietoj tiek vietos prasme, tiek lokalizacijos pastate prasme, tačiau labai jaukus. Buvome apgyvendinti pačiame koridoriaus gale esančiame kambaryje, todėl norėdami jį pasiekti turėjome praeiti visą kliūčių ruožą. Iš pradžių nesupratome, ką veikia koridoriuje kas 10 metrų išsidėstę žmonės su kompiuteriais. Tik vėliau paaiškėjo, kad kambariuose silpnas interneto ryšys, todėl visi su kompiuteriais sėdi ant kėdžių ar ant kilimo koridoriuje. Truputį pavakaroję, sugulėme pailsėti po kelionės ir pasiruošti biržai. Rytą  mūsų ekipažo vienas automobilis sugalvojo mus paerzinti ir neužsivedė. Bandėm stumti, bandėm su plona virvele traukti, deja, mums  niekaip nesisekė pažadinti to automobilio. Kol galiausiai mus išvadavo vienas baltarusių kolekcininkų, atvežęs trosą. Gal kiek vėluodami ir baimindamiesi, kad būsime vieni paskutinių, pasiekėme biržos vietą.

002002002002002002002002002002
Bet didelei mūsų nuostabai buvome vieni iš pirmųjų, todėl skubėjome greit viska dėliotis ir pirmieji bėgti mainytis. Į biržą susirinko apie 100 kolekcininkų iš 7 šalių. Smagu buvo susitikti senus draugus ir įsigyti naujų. Biržos metu  vyko alaus degustacija, taip pat įvairūs atrakcionai. Viena iš rungčių buvo alaus valgymas iš lėkštučių su šaukštu. Šioje rungtyje dalyvavo vyrai. Nieko nenustebino, kad vienas laimėtojų buvo lietuvis Tomas, nes lietuviai nei iš vienos biržos negrįžta be prizų. Dar viena rungtis buvo skirta moterims – tai alaus gėrimas iš skardinių su šiaudeliu. Šį kartą laimėjo baltarusė, tikrai įspudingai greitai išgėrusi alų. Biržai skirtas laikas prabėgo labai greitai. Tačiau tai dar nebuvo pabaiga- visi dalyviai buvo pakviesti į vakarėlį restorane „People‘s“ . Nors susirinko gal tik pusė dalyvių ( dauguma jau tą patį vakarą išvažiavo namo), tačiau vakaras buvo labai linksmas ir smagus. Ne tik paragavome vietinio alaus, bet ir baltarusiškų patiekalų, kurie tikrai buvo verti dėmesio. Po vakaronės sugrįžome į viešbutį pailsėti, nes kitą dieną laukė kelionė namo. Tačiau negalėjome išvykti neaplankę mūsų klubiečio Vasilijaus alaus parduotuvėlės, kurioje paragavome net kelių rūšių alaus, taip pat puikios giros. Tik tada, visi patenkinti ir laimingi, patraukėme į Lietuvą.
003003003003003
 

Komentarai 

 
0 #103 scr888 v4.0 2020-01-24 03:17
This paragraph provides clear idea in support of the new viewers of blogging, that in fact how to do blogging and
site-building.
Citata
 
 
0 #102 Catherine 2020-01-16 09:21
Hi colleagues, how is all, and what you want to say regarding this article, in my view its in fact awesome designed for me.
Citata
 
 
0 #101 Catherine 2020-01-16 09:21
Hi colleagues, how is all, and what you want to say regarding this article, in my view its in fact awesome designed for me.
Citata
 
 
0 #100 918kiss jammer 2020-01-12 03:43
For most of us, irdritation usually involves people.

These important point can be referred to very easily and the audience also would not mind.
So where is the glory or who or what exactly do you glorify?
Citata
 
 
0 #99 androwar.xhost.ro 2020-01-11 06:44
All of these living . How cann we promote health these patients?

Photographs quality onn the watch's screen is discovered to be of four levels lighter.
Citata
 
 
0 #98 918kiss free credit 2020-01-09 14:41
Truly, what is worth to a viewaer in knowing
that he's visitor #35,463? Goal setting willl keep arrticle marketing success on thhe inside forefroint of
the mind. There is no need to reinvent the wheel.
Citata
 
 
0 #97 918kiss jinqian wa 2020-01-09 04:45
The computer deals your cards and you've got thee alternative to
popular keep them or discard some. So your chances of winning anyy kind of
time hand are equal. Online video poker is much land base version of
game.
Citata
 
 
0 #96 scr888 test apk 2020-01-09 00:55
You are capable of your own search, as said
earlier and possess your ownn list of internet sites.

How perform online slots is to a max of the player and back as they are searching for.
Citata
 
 
0 #95 918kiss game hack 2020-01-07 22:31
For nearly all of the people, making the budget is tthe very fidst hing for these tpes of
build a niche site. Oviously the theme of there was about trading
fkreign exchange.
Citata
 
 
0 #94 scr888 pc download 2020-01-06 20:04
The online game includes such bettinjg options like fold, bet, check/fold, check/call any, bet/raise and just about any.
Task quite one of the most important keys to success in video texas holdem poker.
Citata
 

Komentuoti

Security code
Atnaujinti