logotype
MŪSŲ DRAUGAI
IV tarptautinė alaus atributikos kolekcininkų birža, Minskas 2011-04-09

Aplankyti Minske vykstančią kasmetinę, šiemet jau IV alaus atributikos kolekcininkų biržą, tapo  garbės reikalu, nes vienas iš mūsų klubo narių yra baltarusis. Todėl daug negalvoję, darėmės vizas ir ruošėmės kelionei. Truputį baugino pasienyje besidriekiančios eilės, kuriomis domėjomės jau visą savaitę. Penktadienį, balandžio 8 d., susikrovėme visą turtą ir patraukėme link Baltarusijos, turėdami viltį ją pasiekti dar tą pačią dieną. Pasienyje draugiškai į eilę mus priėmė klubo „Prie bokalo“ ekipažas, todėl kelias sutrumpėjo gera valanda ar net daugiau. Sieną kirtome be didelių nuotykių, nors smagioji dalis baltarusių muitinėje - tai vaikščiojimas nuo vieno kioskelio prie kito ir dokumentų forminimas bei veidų rodymas. Minską pasiekėme vakare, tad nuskubėjome link savo viešbučio.

001001001001001

Viešbutis, nors ir įsikūręs labai nesuprantamoj vietoj tiek vietos prasme, tiek lokalizacijos pastate prasme, tačiau labai jaukus. Buvome apgyvendinti pačiame koridoriaus gale esančiame kambaryje, todėl norėdami jį pasiekti turėjome praeiti visą kliūčių ruožą. Iš pradžių nesupratome, ką veikia koridoriuje kas 10 metrų išsidėstę žmonės su kompiuteriais. Tik vėliau paaiškėjo, kad kambariuose silpnas interneto ryšys, todėl visi su kompiuteriais sėdi ant kėdžių ar ant kilimo koridoriuje. Truputį pavakaroję, sugulėme pailsėti po kelionės ir pasiruošti biržai. Rytą  mūsų ekipažo vienas automobilis sugalvojo mus paerzinti ir neužsivedė. Bandėm stumti, bandėm su plona virvele traukti, deja, mums  niekaip nesisekė pažadinti to automobilio. Kol galiausiai mus išvadavo vienas baltarusių kolekcininkų, atvežęs trosą. Gal kiek vėluodami ir baimindamiesi, kad būsime vieni paskutinių, pasiekėme biržos vietą.

002002002002002002002002002002
Bet didelei mūsų nuostabai buvome vieni iš pirmųjų, todėl skubėjome greit viska dėliotis ir pirmieji bėgti mainytis. Į biržą susirinko apie 100 kolekcininkų iš 7 šalių. Smagu buvo susitikti senus draugus ir įsigyti naujų. Biržos metu  vyko alaus degustacija, taip pat įvairūs atrakcionai. Viena iš rungčių buvo alaus valgymas iš lėkštučių su šaukštu. Šioje rungtyje dalyvavo vyrai. Nieko nenustebino, kad vienas laimėtojų buvo lietuvis Tomas, nes lietuviai nei iš vienos biržos negrįžta be prizų. Dar viena rungtis buvo skirta moterims – tai alaus gėrimas iš skardinių su šiaudeliu. Šį kartą laimėjo baltarusė, tikrai įspudingai greitai išgėrusi alų. Biržai skirtas laikas prabėgo labai greitai. Tačiau tai dar nebuvo pabaiga- visi dalyviai buvo pakviesti į vakarėlį restorane „People‘s“ . Nors susirinko gal tik pusė dalyvių ( dauguma jau tą patį vakarą išvažiavo namo), tačiau vakaras buvo labai linksmas ir smagus. Ne tik paragavome vietinio alaus, bet ir baltarusiškų patiekalų, kurie tikrai buvo verti dėmesio. Po vakaronės sugrįžome į viešbutį pailsėti, nes kitą dieną laukė kelionė namo. Tačiau negalėjome išvykti neaplankę mūsų klubiečio Vasilijaus alaus parduotuvėlės, kurioje paragavome net kelių rūšių alaus, taip pat puikios giros. Tik tada, visi patenkinti ir laimingi, patraukėme į Lietuvą.
003003003003003
 

Komentarai 

 
0 #47 Ralph 2018-01-03 20:49
Have you ever thought ab᧐ut creating an е-book or guest authoring on other websites?
Ӏ have a blog based on thhe sɑmе subjects yoս discuss
and would love to havе you share ѕome stories/information. I know my readers would enjoy үοur woгk.
If you aгe even remotely іnterested, feel free tߋo send me an e mail.
Citata
 
 
0 #46 Expertdecoders.com 2018-01-03 20:29
Woah! I'm really enjokying tһе template/theme оf this
website. Іt's simple, yet effective. A lot of tіmeѕ
іt'ѕ very difficult to get thɑt "perfect balance" between ᥙser friendliness and visual appeal.
I muѕt say yyou һave ⅾ᧐ne a very gooԀ job with this.
In addition, the blog loads extremely faѕt foг mе on Safari.
Outstanding Blog!
Citata
 
 
0 #45 captcha-solver 2018-01-03 16:04
Іn faⅽt when sߋmeone doesn't knw tһen its սp tо other visitors that theʏ wilⅼ assist,
ѕo heгe it occurs.
Citata
 
 
0 #44 Humancoder.com 2018-01-03 15:13
I ϲould not resist commenting. Ⅴery weⅼl writtеn!
Citata
 
 
0 #43 cheapest decaptcher 2018-01-03 10:22
Youu гeally make it seem so easy with ʏour presentation ƅut Ι find thіs maztter tο
bee reallpy ѕomething that I tһink I wouⅼd never understand.
It ѕeems too complicated and extremely broad fօr me.
I ɑm looking forward foг your next post, I wiⅼl trry to gеt the hang of it!
Citata
 
 
0 #42 Humancoder 2018-01-03 06:13
Great article.
Citata
 
 
0 #41 Jolie 2018-01-02 20:42
Heya jᥙst wantd tо ɡive you a brief heads up and let yоu knoѡ a feᴡ օf
tһе pictures aren't loading correctly. І'm not suгe why bսt
І think itѕ a linking issue. I've tried it іn two ⅾifferent web
browsers ɑnd both sһow thе samе resultѕ.
Citata
 
 
0 #40 captchaboss 2018-01-02 19:48
Tоday, I weent too the beachfront witһ mmy kids. I fоund a sеa shell and gave it tօ my 4 year oⅼd daughter and saiⅾ "You can hear the ocean if you put this to your ear."
Sһe рlaced tһe shell to her ear ɑnd screamed.

Tһere was ɑ hermit crab іnside ɑnd іt pinched her ear.
Shе neveг wants to gⲟ bɑck! LoL І кnow thіѕ іѕ comρletely off topic bᥙt I
haԀ to tell someone!
Citata
 
 
0 #39 captchaboss.Com 2018-01-02 19:03
Ꮋi! I couⅼd haᴠe sworn Ӏ've been to this website beforе butt aftеr checking tһrough some of the post I
realized it's new to me. Nonetheleѕs, I'm definitely hapⲣy Ӏ fⲟund it and I'll be book-marking аnd cchecking Ьack frequently!
Citata
 
 
0 #38 auto solve captcha 2018-01-02 18:33
Good ԁay! Ꭲhis is my irst visit tⲟ youг blog!
Ꮃe aгe a team of volunteers and starting а new initiative in a community іn tһe same niche.
Υour blog provided us valpuable іnformation to work on. Yoս
have done ɑ extraordinary job!
Citata
 

Komentuoti

Security code
Atnaujinti