logotype
OUR FRIENDS
Apie alų
Alaus mėgėjai – labiau pasileidę žmonės

Niekas nesiginčija, kad lietuviai yra alaus mėgėjai ir dešimt bokalų kai kuriems – ne riba. Jeigu tikėtume neseniai atliktos apklausos rezultatais, tektų pripažinti, kad esame ir gerokai pasileidusi tauta. Kaip tai susiję?

Ogi toks pažinčių portalas „OkCupid“ atliko apklausą ir išsiaiškino, kad išgėrę alaus žmonės labiau linkę lovoje baigti jau ir pirmą pasimatymą.

Portalas vyrų paklausė, ar šie temptųsi moterį į lovą vos susipažinę. Iš eržilų, atsakiusių „taip“, net 85 proc. buvo užkietėję alaus mėgėjai.

Įdomu, koks procentas degtinės mėgėjų taip norėtų užbaigti pirmą savo pasimatymą? Juk sakoma, nėra negražių moterų, yra tik per mažai degtinės...

Šaltinis: superlt.lt

 
Dovanos: Seimo nariams įteikti vardinio alaus buteliai

55-iems Seimo nariams, kurie savo balsavimu pasakė "ne" alkoholio reklamos draudimui, buvo įteiktos dovanos – vardiniai alaus buteliai. Ant kiekvieno jų - parlamentarų nuotraukos ir specialūs pavadinimai:  „Mazuronio kartusis“, „Alfonso nefiltruotas“ ar „Šedžiaus jaunikių“.

Pasak akciją organizuojančios Jaunųjų konservatorių lygos, Vilniaus skyriaus narių, šis Seimas turi istorinę galimybę uždraudžiant alkoholinių gėrimų reklamą imtis realaus mūsų visuomenės, o ypač jaunimo, blaivinimo.

 
Seimas nusprendė: alaus „bambalių“ nebebus

Seime ketvirtadienį (2011-11-03) vykęs Alkoholio kontrolės įstatymo pataisų svarstymas tapo tarsi „mūšiu tarp gėrio ir blogio“. Taip šį audringą procesą apibūdino „tvarkietis“ Andrius Mazuronis.

Po emocingų kalbų Seimas vis dėlto po svarstymo pritarė Alkoholio kontrolės įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma atsisakyti visiško alkoholio reklamos uždraudimo Lietuvoje. Už šį pasiūlymą po svarstymo balsavo 55 Seimo nariai, prieš – 35, susilaikė 13 parlamentarų.

Tam, kad teisės akto pakeitimai būtų priimti, Seimas turės balsuoti dar kartą.

Šiuo metu Alkoholio kontrolės įstatyme įtvirtinta, kad nuo 2012 m. Lietuvoje įsigalios visiškas alkoholio reklamos draudimas visuomenės informavimo priemonėse (televizijoje, radijuje, spaudoje ir internete) bei bus visiškai uždrausta išorinė alkoholio reklama.

 
Mažieji aludariai ruošia "gyvo alaus" sąvoką

Valstybinė maisto veterinarijos tarnyba įpareigojo Liną Šileikienę, Lietuvos mažųjų aludarių asociacijos pirmininkę, parengti „gyvo alaus“ gamybos sąvoką. Ją tikimasi pateikti tarnybai per dvi savaites.

Jei sąvoka bus tiksli, ją planuojama įtraukti į Alaus apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo technini reglamentą. Prieš porą savaičių Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas padarė išvadą, jog sąvoka „gyvas alus“ yra klaidinga, nes toks gamybos būdas nėra oficialiai įteisintas ir pateikia neadekvačią informaciją apie alkoholio poveikį žmogui.

Šaltinis: vz.lt

 
„Utenos alus“ į naują alaus pakuotę investavo 3,45 mln. Lt

„Utenos alaus“ darykla į naują alaus pakuotę investavo 3,45 mln. Lt, taip pat kiekvienais metais planuoja skirti dar apie 1 mln. Lt plastikinių butelių ruošiniams įsigyti. Bendrovė teigia, kad dėl daugiasluoksnės sienelės technologijos sumažėja deguonies prasiskverbimas ir visą alaus galiojimo laiką jo pradinis skonis išlieka praktiškai nepakitęs.

„Multilayer – šiuo metu pažangiausia alaus kokybės plastikinėje PET taroje išsaugojimo technologija. „Utenos alus“ šią technologiją įdiegė pirmasis Baltijos šalyse, nuosekliai pristatydamas inovatyviausius sprendimus Lietuvos vartotojams. Naująją pakuotę galima pavadinti trečios kartos PET, kuris dar neprilygsta stiklui, bet artėja prie jo. Manome, kad ši naujovė sukels tikrą perversmą alaus rinkoje“, – bendrovės pranešime cituojamas „Švyturys-Utenos alus“ generalinis direktorius Rolandas Viršilas.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 16