logotype
OUR FRIENDS
Apie alų
"Guinness" darykloje apsilankiusi Elizabeth II alaus neragavo

Karalienė Elizabeth II ir jos sutuoktinis princas Philipas trečiadienį lankydamiesi Airijos kultūros paveldu laikomo "Guinness" alaus darykloje atsispyrė pagundai gurkštelėti pasaulyje garsaus airiško tamsaus alaus.

Karališkoji pora apžiūrėjo turistų gausiai lankomą "Guinness" daryklą Dubline. Šis ekskursija buvo įtraukta į pirmojo valstybinio karalienės vizito Airijos Respublikoje programą.

Aplinkiniai smalsiai stebėjo, ar karališkoji pora susigundys paragauti visame pasaulyje žinomo ir nuo airiško gyvenimo būdo neatsiejamo gėrimo.

Užlipusi į aštuntame aukšte esantį barą "Gravity" jos Karališkoji Didenybė galėjo pasigrožėti Airijos sostinės panorama.

Kiek vėliau vyriausias aludaris Fergalas Murray'us karališkajai porai pademonstravo, kaip iš lėto tirštas Airijos simboliu laikomas tamsus alus užpildo bokalą.

 
Bravoras „Volfas Engelman“ investuoja į naujus įrengimus

Šviežio alaus bravoras „Volfas Engelman“ didina gamybos pajėgumus. Įmonė atnaujino įrengimus – įsigijo 4 naujas skaidrinto alaus talpas (BBT – bright beer tank).

Kiekvienos iš šių talpų tūris - 50 000 litrų. Jų pagaminimas ir instaliacija į gamybos procesą bendrovei kainavo 1,6 milijonus litų.

Bravoro „Volfas Engelman" generalinio direktoriaus Vytauto Meišto teigimu, kiekviena talpa, kurios svoris - 3,4 tonos, buvo įkelta per stogą, nuardžius stogo konstrukcijas. Talpų instaliacija į gamybos procesą užtruko maždaug tris savaites. „Gaminame ne vien alų, bet ir girą, alkoholinius kokteilius, tad padidinti pajėgumus mums buvo išties svarbu. Šios naujosios talpos bus naudojamos filtruotam alui laikyti prieš jį išpilstant", - aiškino įmonės vadovas.

 
„Švyturys-Utenos alus“ – Metų aplinkosaugos įmonė

Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose UAB „Švyturys-Utenos alus“ suteiktas Metų aplinkosaugos įmonės apdovanojimas. Didžiausias šalies aludaris apdovanotas už „Ežerų krašto“ projektą. „Utenos“ alaus daryklos inicijuota „Ežerų krašto“ ekologinė programa 2010-ųjų vasarą išgelbėjo šį unikalų Lietuvos regioną nuo daugiau kaip pusantro tūkstančio tonų šiukšlių.

Aplinkosaugos įmonės apdovanojimą UAB „Švyturys-Utenos alus“ gavo už puikius energetinių resursų taupymo ir taršos mažinimo rezultatus bei įmonės darbuotojų ir klientų įtraukimą į aplinkosaugines iniciatyvas.

 
“Nielsen” paskelbė: 2010 m. į rinką geriausiai buvo įvestas “Utenos Dark”

“Stumbro” klasikinės „Švelniosios“ degtinės įvedimas į rinką liko antroje vietoje, o Tuborg „Green“ alaus – trečioje. Geriausi įvedimai į rinką taip pat išrinkti ir Latvijoje bei Estijoje. Pirmoji vieta Latvijoje teko juodos duonos Eesti Pagar Rehe Rukkileib, o Estijoje – baltos duonos Fazer Baltmaize Druva „MakoJmaize“ įvedimui į rinką.

Reklamą “Utenos” alui kūrė “Adell Taivas Ogilvy”. Kas kūrė reklamą “Švelniajai” nežinome, o prie “Tuborg” įvedimo, berods, stipriai prisidėjo “Videvita”.

Šaltinis: dansu.lt


 
"Švyturys - Utenos alus holding" atsiradimo steigėjai nekomentuoja

Alaus gamintojai "Carlsberg" per antrinę įmonę Lietuvoje įsteigus įmonę "Švyturys- Utenos alus holding", jos vadovu tapęs "Švyturys-Utenos alus" generalinis direktorius Rolandas Viršilas atsisako komentuoti, kam reikalingi tokie pokyčiai, o teisininkai neatmeta galimybės, kad aludariai subrendo naujiems įsigijimams.

Dienraštį "Verslo žinios" konsultavę teisininkai neabejoja, kad visi pokyčiai vyksta tik siekiant konkretaus tikslo.
Anot jų, tai, jog pavadinime vartojamas žodis "holdingas", turėtų reikšti, kad į naujai įsteigtą įmonę ketinama perkelti "Carlsberg" grupei priklausančias "Švyturys-Utenos alus" akcijas ir jų valdymą.

 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 Next > End >>

Page 13 of 16