logotype
OUR FRIENDS
Apie alų
Naujas „Carlsberg“ šūkis pažeidžia Estijos įstatymus

Praėjusį antradienį Kopenhagos alaus darykloje pristatytas naujas „Carlsberg“ šūkis „That calls for a Carlsberg“ (Už tai reikia išgerti „Carlsberg“), rašo DELFI.ee.

Šūkio nebus galima vartoti Estijoje, nes tai būtų nusižengimas Estijos reklamos įstatymams.

„Estijos įstatymai draudžia vartoti alkoholio reklamoje šūkius, kviečiančius jį gerti. Pagal reklamos įstatymą, negalime vartoti šito naujo šūkio“, – paaiškino DELFI „Saku“ alaus daryklos marketingo direktorė Kadri Jarm.

Praėjusį antradienį uždrausta nauja „Carlsberg“ reklama ir kompanijos marketingo kampanija.

„Carlsberg“ – ketvirta pagal dydį alaus gamintoja pasaulyje, turinti ambicijų tapti didžiausia pasaulyje gamintoja.

Ankstesnis „Carlsberg“ šūkis „Probably the best beer in the world“ (Veikiausiai geriausias alus pasaulyje) bus ir toliau vartojamas angliškai kalbančiose šalyse, pvz., Anglijoje ir Škotijoje.

Šaltinis: delfi.lt

 
Garsieji aludariai nusprendė pakeisti įvaizdį

Besikeičiantys vartotojų poreikiai skatina pakrutėti ir alaus gamintojus. Visame pasaulyje žinoma Danijos bendrovė „Carlsberg” nutarė atnaujinti įvaizdį, reklamą ir net alaus gamybos būdą.

„Tarptautiniu lygiu mes buvome gerai atpažįstami, tačiau dar nepakankamai.

Tad nusprendėme papildomai investuoti į prekės ženklą”, – vakar Kopenhagoje iš viso pasaulio susirinkusiems žurnalistams kalbėjo „Carlsberg” prezidentas Jorgenas Buhlas Rasmusenas.

 
Originalus alaus butelių atidarytuvas

Šiuo metu, kaip atidaryti alaus butelį egzistuoja daugybė būdų, tačiau nei vienas iš jų neišsprendžia klausimo “kur dėti kamštukus”?. O štai, šis originalus koncepcinis atidarytuvo modelis išgelbės jus nuo varginančių minčių: kamštukai kaupiami permatomo indelio viduje, tokiu būdu jūsų atidarytuvas pastoviai keičia savo išvaizdą. Dar vienas atidarytuvo privalumas: mėnesio gale galite nuimti įrenginio dugną ir išėmus kamštukus, suskaičiuoti kiek alaus butelių buvo išgerta. Po to galite padaryti atitinkamas išvadas

Dizaineris:  Stefano Di Lollo sukūrė Trudeau Corporacijai

 
Ščecine vyko alaus gėrimo atributikos kolekcininkų suvažiavimas

Lenkijos mieste Ščecine daugiau kaip 200 alaus gėrimo atributikos kolekcininkų iš Lenkijos, Čekijos ir Vokietijos šeštadienį dalyvavo tarptautiniame alaus mėgėjų kongrese "Pivaria 2011".

Kaip informuoja TVN24, kongrese buvo prekiaujama įvairiausia alaus gėrimo atributika - pradedant butelių kamščiais ir baigiant alaus bokalais. Pastaruoju metu alaus gėrimo gerbėjų kolekcijos pasipildė naujais eksponatais - alaus daryklų rašikliais, žiebtuvėliais ir marškinėliais su daryklų užrašais. Ypač madingi tapo alų transportuojančių automobilių modeliai. Pasak renginio organizatoriaus Krzysztofo Zurawskio (Kšyštofo Žuravskio), su alumi susijusią atributiką Lenkijoje renka keli šimtai žmonių, o apie 150 kolekcininkų yra savo profesijos žinovai.

Šaltinis: krastonaujienos.lt

 
Draudimų vėzdu – per savų galvas

Ketinimai nuo kitų metų visiškai uždrausti alkoholio reklamą kirs Lietuvos verslui. Tačiau Rusijos ir kitų užsienio televizijos kanalų transliuotojams tai negalios. Tad kam naudingas toks sprendimas?

Lietuva kitais metais gerokai išsiskirs iš kitų ES šalių. Tik mūsų šalyje nuo 2012 metų ketinama visiškai uždrausti bet kokią alkoholio reklamą internete, televizijoje, spaudoje ir net gatvėje.

Nė viena Europos šalis nesiryžo uždrausti savo pramonės prekės ženklų, kurių rodyti Lietuvoje jau kitąmet bus neįmanoma.

 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 Next > End >>

Page 15 of 16